• O szkole

•

Szkoła Podstawowa mieści się w  budynku wolnostojącym w malowniczej miejscowości Gromoty położonej w gminie Iława województwa warmińsko-mazurskiego.
          Szkoła posiada nowoczesną salę gimnastyczną z boiskiem oraz plac zabaw dla dzieci młodszych. Szkoła posiada 8 sali lekcyjnych, pracownię komputerową, bibliotekę, stołówkę wraz z w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym, dwie szatnie, pełen węzeł sanitarny oraz dwie sale oddziału przedszkolnego.

W pogodne dni dzieci spędzają duże przerwy na świeżym powietrzu, dysponujemy bowiem dużym, ogrodzonym terenem.
          Każda klasa ma swoją salę lekcyjną. Wszystkie wyposażone są w tablice interaktywne z rzutnikami.
          Uczniowie objęci są opieką pedagogiczną  i pielęgniarską.
          W szkole zapewnia się dzieciom możliwość korzystania z obiadów.

Szkoła uczestniczy w programie ”Pij mleko” oraz "Owoce i warzywa w szkole"
          Szkoła otwarta jest w godzinach 700 – 1500. Lekcje rozpoczynają się o 8:00.
          W szkole panuje bardzo miła atmosfera.
          Ogromne znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo naszych uczniów, dlatego cały budynek szkolny oraz boiska objęte są monitoringiem.

BUDOWA SZKOŁY (zdjęcia)